Řadový rodinný dům v obci České Budějovice, okres České Budějovice.

Ot. Ostrčila 353/32, České Budějovice | okr. České Budějovice

Dražba před
55
dny
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby

Jedná se o koncový řadový, podsklepený rodinný dům se 2.NP v obci České Budějovice, okres České Budějovice.

Datum dražby: 2026-07-09 14:45:00.0

Licitace č.j. 081/2025-VD (MSPH 90 INS 19868/2024)

Odhadní cena: 5200000,- Kč

Vydraženo za: 5070505,- Kč

Elektronická dražba č. 081/2025-VD

Pro aktivní účast na dražbě se musíte přihlásit. Bez přihlášení lze dražbu sledovat jen jako divák.

Přihlásit

Prodávající

EURODRAŽBY.CZ a.s.

EURODRAŽBY.CZ a.s.,
Čimická 780/61, Praha 8, 18100

+420234769000
info@eurodrazby.cz



Všechny dražby prodávajícího

Této dražby není možné se fyzicky účastnit. Probíhá pouze elektronicky na webovém serveru www.eurodrazby.cz

Tato nemovitost se prodává formou snižování a licitace (AS).

  • Jistina činí 250000,-
  • Dražit se začíná na vyvolávací ceně, která činí 5200000,-
  • Postupuje se směrem dolů (cena nemovitosti se snižuje)
  • Cena se snižuje o částku 160000,- každých 3 min.
  • Minimální kupní cena je stanovena na 4420000,-
  • Účastník, který první učiní nabídku, zastaví snižování ceny nemovitosti
  • Každá další nabídka musí být vyšší, než nabídka předchozí
  • Výše minimálního příhozu je stanovena na 50000,-
  • Účastník, který učiní nejvyšší nabídku, si nemovitost za tuto cenu koupí
  • Dražba bude trvat minimálně 20 min
  • Příhoz v posledních 3 min. oddálí konec dražby o 3 min.

Informace o nemovitosti

Jedná se o koncový řadový, podsklepený rodinný dům se 2.NP. V RD je mezonetová bytová jednotka vel. 3+1. V domě se nachází: v 1.PP: 2x sklep, spíž, 2x kotelna; v 1.NP: zádveří – veranda, pokoj, kuchyně, chodba a schodiště, záchod; v 2.NP: 2x pokoj, chodba, koupelna. Dům je napojen na přívod elektrické energie, přípojkou na místní vodovod, na místní kanalizaci a na zemní plyn. Vytápění: etážový rozvod napojený na plynový kotel, zdroj teplé vody: el. bojler. Celý areál je tvořen stavbou rodinného domu č.p. 353, stavbou garáže bez č.p./č.e. a pozemky.

Detailní informace o dražbě

  • Číslo: 081/2025-VD (MSPH 90 INS 19868/2024)
  • Stav: Dražba před 55 dny
  • Typ: Snížení a licitace, elektronická, veřejná dražba
  • Zahájení: 2026-07-09 14:45:00.0
  • Dražba potrvá: 20 min
  • Minimální kupní cena: 4420000,- Kč
  • Dražební jistota: 250000,- Kč

Platba dražební jistoty

  • Číslo účtu: 43 - 3332660287
  • Kód banky: 0100
  • Částka 250000,- Kč
  • Variabilní symbol:
  • Specifický symbol: 10335
  • Poznámka: 09.07.2026
QR kód

Prohlídky

1. prohlídka: 2026-06-25 09:30:00.0

2. prohlídka:

Pro účast na 1.prohlídce se nemusíte předem objednat. Další prohlídku lze uskutečnit pouze po provedení 1.prohlídky. V případě zájmu o další prohlídku nám zanechte zprávu.

Informace k prohlídce:

Prohlídky se uskuteční na adrese Ot. Ostrčila 353/32, České Budějovice. Pro účast na prohlídce není nutné se předem objednat!

Podrobnější informace o konání prohlídky doplníme nejpozději 3 dny před konáním prohlídky.