Co bude s cenami nemovitostí dál?

Co bude s cenami nemovitostí dál? Podívejte se, jak to vidíme my

To, že se ekonomická krize opakuje obvykle v desetiletých cyklech je pro většinu známá a potvrzená věc. Odborníci z Bank of America dokonce předpovídají, že se blíží tzv. velká krize, obdobná té z roku 1998. Ale i kdyby to byla „jenom“ krize jako v roce 2008 máme se na co těšit.

V současné ekonomice je určitě něco špatně. Ceny nemovitostí dnes rostou rychleji než příjmy domácností. Nemovitostní bublina se tím neustále zvětšuje. Automobilový průmysl jako hlavní tahoun ekonomiky většiny států začíná mít problémy. Ceny akcií rostou bez růstu cen podniků atd. A to vše se týká celého světa. A co se děje ve světě, nás díky globalizaci bohužel musí zajímat. Krize je již za rohem. Přesný okamžik, kdy to nastane opravdu, ale neví nikdo.

 

Co to znamená pro vlastníky nemovitostí?

Ceny nemovitostí jsou teď nejvyšší, poptávka začíná stagnovat, a kdo ví, co dál s cenami udělá politika ČNB. Snaha centrální banky o zpomalení růstu cen nemovitostí je zjevná.

Nová regulace hypoték: Věříme, že zpomalíme růst cen nemovitostí, říká Jan Frait z ČNB

Kdo chce vydělávat na nemovitostech, měl by teď prodat, pokud je to možné. Blíží se doba, kdy si z PENĚZ ZA DNES PRODANOU NEMOVITOST, V BUDOUCNU KOUPÍTE KLIDNĚ NEMOVITOSTI DVĚ.

PRODEJTE VAŠE NEMOVITOSTI ZA MAXIMUM DOKUD JE ČAS a utržené peníze použijte na investice až přijde krize. Vyplatí se to i za cenu chvilkové ztráty příjmů z pronájmu.

 

Nově nabízíme dražbu, kdy PRODÁVAJÍCÍ MÁ KONTROLU nad prodejní cenou.

 

NYNÍ PRODÁVÁME V DRAŽBÁCH ZA SUPER CENY.

S prodejem Vám rádi pomůžeme – KONTAKTUJTE NÁS mobil: 721 581 837 (Ing. Josef Dvořák)

Jedním z ukazatelů růstu cen nemovitostí je index cen nemovitostí. Graf níže například ukazuje, jak se v čase vyvíjí index cen bytů (zdroj ČSÚ, r. 2010 = 100), od roku 2012 ceny nemovitostí strmě rostou, blízko je ale doba, kdy ceny prudce padnou dolů.