Objekt občanské vybavenosti v obci Most, okres Most.

Topolová 1281, Most | okr. Most

Nevydražená
dražba
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby

Jedná se o objekt občanské vybavenosti se 2.PP a 1.NP v obci Most, okres Most.

Datum dražby: 2026-07-22 10:00:00.0

Licitace č.j. 013/2026-ND (0583099179)

Odhadní cena: 23600000,- Kč

Nejvyšší nabídka: 0,- Kč

Elektronická dražba č. 013/2026-ND

Pro aktivní účast na dražbě se musíte přihlásit. Bez přihlášení lze dražbu sledovat jen jako divák.

Přihlásit

Prodávající

EURODRAŽBY.CZ a.s.

EURODRAŽBY.CZ a.s.,
Čimická 780/61, Praha 8, 18100

+420234769000
info@eurodrazby.cz



Všechny dražby prodávajícího

Této dražby není možné se fyzicky účastnit. Probíhá pouze elektronicky na webovém serveru www.eurodrazby.cz

Tato nemovitost se prodává formou anglické dražby.

  • Jistina činí 500000,-
  • Dražit se začíná na vyvolávací ceně, která činí 15730000,-
  • Postupuje se směrem nahoru (cena nemovitosti se zvyšuje).
  • Výše minimálního příhozu je stanovena na 50000,-
  • Každá další nabídka musí být vyšší, než nabídka předchozí
  • Účastník, který učiní nejvyšší nabídku, si nemovitost za tuto cenu koupí
  • Dražba bude trvat minimálně 20 min
  • Příhoz v posledních 3 min. oddálí konec dražby o 3 min.

Informace o nemovitosti

Jedná se o objekt občanské vybavenosti se 2.PP a 1.NP. Ve 2.PP jsou převážně volné skladové prostory. V 1.PP jsou skladové prostory, prodejna smíšeného zboží, bar, kanceláře, průjezd a příslušná příslušenství tj. sociální zázemí. V 1.NP jsou prostory pivnice, bývalá diskotéka, sklady a příslušná sociální zařízení, ochoz. Podlaha a dlažby tvoří dlažba keramická, cementový potěr či plovoucí, okna jsou plastová a kovová zdvojená, dveře hladké a kovové. Objekt je napojen na všechny inženýrské sítě vč. zemního plynu. Na 2.prohlídku bude zajištěn VSTUP DO OBJEKTU!

Detailní informace o dražbě

  • Číslo: 013/2026-ND (0583099179)
  • Stav: Nevydražená dražba
  • Typ: Anglická, elektronická, nucená dražba
  • Zahájení: 2026-07-22 10:00:00.0
  • Dražba potrvá: 20 min
  • Minimální kupní cena: 15730000,- Kč
  • Dražební jistota: 500000,- Kč

Platba dražební jistoty

  • Číslo účtu: 43 - 3332660287
  • Kód banky: 0100
  • Částka 500000,- Kč
  • Variabilní symbol:
  • Specifický symbol: 10367
  • Poznámka: 22.07.2026
QR kód

Prohlídky

1. prohlídka: 2026-07-09 14:00:00.0

2. prohlídka: 2026-07-09 16:00:00.0

Informace k prohlídce: Na 2.prohlídku bude zajištěn VSTUP DO OBJEKTU! 1.PP s nově vystavěnými pokoji 1.NP plné stavebního materiálu, který zůstává 2.PP plné prázdných skladových místností

Prohlídky se uskuteční na adrese Topolová 1281, Most. Pro účast na prohlídce není nutné se předem objednat!

Podrobnější informace o konání prohlídky doplníme nejpozději 3 dny před konáním prohlídky.