RP_Administrativně-obchodní budova s byty v obci Turnov, okres Semily

Palackého 440, Turnov | okr. Semily

Realitní
prodej
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby
Obrázek dražby

Prodej formou nabídkového řízení v ins.řízení. Administrativní budova s obchodními prostory a bytovými jednotkami v obci Turnov, okres Semily.

Datum dražby:

Licitace č.j. 002/2019-RP

Odhadní cena: 15930000,- Kč

Minimální kupní cena: 1,- Kč

Elektronická dražba č. 002/2019-RP

Jedná se o dobrovolný prodej nemovitosti za uvedenou cenu. Neprobíhá žádná licitace.

Prodávající

EURODRAŽBY.CZ a.s.

EURODRAŽBY.CZ a.s.,
Čimická 780/61, Praha 8, 18100

+420800900490
info@eurodrazby.czVšechny dražby prodávajícího

Nejedná se o dražbu. Tato nemovitost je prodávána přímým realitním prodejem. Za uvedenou kupní cenu je možné nemovitost získat.

Informace o nemovitosti

Prodej formou nabídkového řízení v rámci insolvenčního řízení - nejvyšší nabídce bez dražby. Uzávěrka nabídkového řízení je 6.3.2019. Administrativní budova s obchodními prostory a byty je postavena v uliční čáře jako zděná třípodlažní stavba v půdorysném tvaru „L”, s částečným podsklepením a zastřešením dřevěným vázaným krovem s využitým podkrovím. V přízemí jsou umístěny tři komerčně využitelné prostory (prodejna elektro, kadeřnictví a volný prostor). V suterénu je umístěn prostor pro relaxaci s výřivkou a barem. Ve 2. a 3. NP jsou situovány kancelářské prostory a dvě samostatné bytové jednotky přístupné z kryté „pavlače”. V podkroví je samostatná bytová jednotka. Okna domu jsou dřevěná s izolačním dvojsklem, dveře jsou dřevěná s výplněmi v obložkových zárubních, podlahy jsou v přízemí opatřeny keramickou dlažbou, kanceláře mají podlahy parketové. Vytápění objektu je etážové s plynovými kotly dle rozdělení vnitřních prostor. Podrobné informace o nabídce a prodeji jsou uvedeny v dokumentu "Informace o prodeji" na stránkách společnosti EURODRAŽBY.CZ, kde je také k dispozici znalecký posudek.

Detailní informace o dražbě

  • Číslo prodeje: 002/2019-RP
  • Stav prodeje: Realitní prodej
  • Typ prodeje: Realitní prodej
  • Zahájení prodeje:
  • Dražba potrvá: -
  • Nejnižší podání: 1,- Kč
  • Dražební jistota: 0,- Kč